Dlaczego my?

 Komfortowa opieka w domu

Zapewniamy seniorom i chorym profesjonalną opiekę w domu wykonywaną przez doświadczone opiekunki osób starszych. Dzięki temu, że opieka świadczona jest w domu podopiecznych mogą oni zawsze czuć się bezpiecznie i komfortowo.

 Dostępność 24/7 

Świadczymy opiekę nad osobami starszymi i chorymi 24 h 7 dni w tygodniu. Rozumiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego proponujemy do wyboru opiekę godzinową lub całodobową.

Doświadczeni opiekunowie

Dbamy o najwyższą jakość opieki, dlatego zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowane opiekunki osób starszych. Nasze opiekunki nie tylko posiadają wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, ale także lubią swoją pracę i wkładają w nią całe swoje serce. Dlatego możesz być pewien, że twój bliski będzie w dobrych rękach i otrzyma opiekę, na jaką zasługuje.

Kompleksowe usługi

 Pomagamy w jak najbardziej komfortowym funkcjonowaniu każdego dnia, zapewniając osobom starszym i chorym kompleksową opiekę od opieki pielęgnacyjnej i higienicznej po dotrzymywanie towarzystwa i wykonywanie różnorodnych zabiegów prozdrowotnych.

Szeroki zakres opieki domowej

 Zajmujemy się opieką osób starszych i chorych w każdym wieku i różnej kondycji zdrowotnej, w tym osobami z  demencją, niepełnosprawnością, wymagającym opieki poszpitalnej.

Indywidualne podejście 

Podopiecznym zajmuje się indywidualnie wybrana opiekunka osób starszych. Cała uwaga i troska skupiona jest na podopiecznym, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa i wysoki standard opieki,  jakiej potrzebuje. Każdy klient ma także przypisanego koordynatora, który jest z nim w stałym kontakcie.

Spokój i bezpieczeństwo

 Gwarantujemy bezpieczeństwo współpracy w oparciu o umowę, która zabezpiecza w sposób fachowy interesy podopiecznych i jego rodziny. Sporządzamy dzienne i tygodniowe raporty z naszej pracy i sprawdzamy poziom satysfakcji ze świadczonych przez nas usług opieki, by mieć pewność, że spełniamy Państwa oczekiwania.

Pomożemy Ci w opiece nad bliskimi.

Wiemy, że trudno jest prosić o pomoc. Dlatego odpowiemy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości.

Porozmawiajmy. Zadzwoń do nas pod numer

+48 783 545 403 już dzisiaj.