Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem z nami w sprawie zapewnienia swoim najbliższym profesjonalnych usług opiekuńczych możesz to zrobić z wykorzystaniem poniższego formularza. Koniecznie zostaw numer telefonu to oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na wszelkie pytania z zakresu usług opiekuńczych.  Jeśli jesteś zainteresowany bezpośrednim kontaktem to zadzwoń pod numer

tel. 783-545-403

zespół jesiennie.pl

 

Z uwagi na to, iż dane, które nam przekażesz w celu przygotowania oferty opieki dla Ciebie lub Twoich najbliższych, mogą mieć charakter danych szczególnej kategorii w tym dotyczących stanu zdrowia / przebytych zabiegów / podawanych leków / zastosowanej terapii leczenia podlegają szczególnej ochronie, musimy prosić Cię o wyrażenie wyraźnej zgody na ich przetwarzanie.
Informujemy, iż w każdym czasie możesz żądać wglądu w swoje dane osobowe, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania.
Jednocześnie informujemy, iż wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i możesz cofnąć tę zgodę w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie danych dokonywanego przed jej wycofaniem.
Prosimy, wyraźnie potwierdź, że zgadzasz się, abyśmy przetwarzali podane przez Ciebie dane, o których mowa wyżej.