Opieka Higieniczna

Opieka Higieniczna Seniora

Osoby starsze i chore ze względu na swoje ograniczenia sprawności fizjologicznej zmuszone są do korzystania z pielucho-majtek, podpasek, pampersów. Dla większości z nich jest to problem, który ich ogranicza i krępuje. Częstokroć muszą polegać na najbliższych, którzy z kolei czują duży dyskomfort psychiczny, nawet stres przed opieką higieniczną swoich najbliższych krewnych w szczególności rodziców. Uwarunkowane jest to w dużej mierze wychowaniem wyniesionym z domu.

Dyskrecja i profesjonalizm

Nasi opiekunowie wiedzą w jaki sposób pracować z podopiecznym, by przezwyciężyć barierę wstydu, jednocześnie przestrzegając warunki intymności.
Oprócz higieny (mycia) miejsc intymnych, zastosują kremy i maści zalecone. W sposób sprawny pomogą w korzystaniu z toalety osobom bardziej samodzielnym.

W razie pojawienia się odparzeń lub odleżyn, czy innych dolegliwości w okolicach miejsc intymnych szybko poinformują o zmianach osoby odpowiedzialne za podopiecznego.

Wiemy jak istotna jest dbałość o zmianę pościeli i podkładów higienicznych osób starszych i chorych. Nasz zespół zadba o to, by podopieczni w swoich łóżkach mieli zawsze czystą, świeżą pościel, wymienione podkłady, oraz odpowiednio zaścielone miejsca wypoczynku lub stałego przebywania.

® 2018 - 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone - jesiennie.pl. Stworzone przez: Paul Bystrzan
Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl