Rehabilitacja

Rehabilitacja dla osób starszych –Jesiennie.pl

W sprawach REHABILITACJI zadzwoń pod numer telefonu 783-545-403

Wsparcie rehabilitacyjne dla osób starszych

Nasze podstawowe usługi opieki nad osobami starszymi, chorymi i niesamodzielnymi możemy uzupełniać rehabilitacją.

W zespole jesiennie.pl pracują wykwalifikowani fizjoterapeuci. Specjaliści od fizjoterapii zgodnie z zaleceniami lekarza, oczekiwaniami klientów oraz możliwościami fizycznymi podopiecznych współpracują celem odzyskaniem sprawności fizycznej, powrotem do sił. W tym celu powstaje plan opieki, który zakłada również fizjoterapię. Działania takie mają za zadanie rewitalizację naszych podopiecznych.

Terapie rehabilitacyjne  znakomicie uzupełniają portfolio naszych usług i komponują odpowiednio z całokształtem opieki oferowanej przez jesiennie.pl. Rehabilitacja może być realizowana przy okazji opieki, jak i niezależnie od opieki. Nasi rehabilitanci dojadą do Państwa do domu. Usługi realizujemy na terenie miast Poznania, Wrocławia i najbliższych okolic obu miast. 

Aktywacja ruchowa seniora to klucz do sukcesu

Odpowiednio i indywidualnie dobrana rehabilitacja dla seniorów, zgodna z zaleceniami lekarskimi oraz możliwościami podopiecznego zwiększa przede wszystkim jakość życia, mając korzystny wpływ na poprawę zdrowia, komfort i poziom zadowolenia osoby starszej, chorej lub niesamodzielnej.
Poprzez techniki usprawniające, nawet osoby posiadające znaczne trudności z poruszaniem lub cierpiące na ograniczenia zakresów ruchów kończyn są  w stanie odmienić swoje życie.
Nasz zespół zadba, by podopieczni zyskali sprawność ruchową stawów i kręgosłupa, wzmocnili mięśnie oraz ogólną wydolność organizmu, zmniejszyli wagę a  także odzyskali młodzieńczą energię i chęć do życia.

Zakres i formę rehabilitacji dla osób starszych dobieramy indywidualnie po uprzednim poznaniu osoby starszej, konsultacji z lekarzem i przeprowadzonej rozmowie z rodziną.

Bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o rehabilitację osoby starszej, jest też właściwe podejście do pacjenta. Problemy ze sprawnością ruchową to najczęściej jedna z wielu dolegliwości, z jakimi muszą borykać się seniorzy.

Często towarzyszą jej też inne schorzenia. Dlatego też, bardzo ważne jest to, aby przeprowadzając rehabilitację osoby starszej, podejść do niej w pełni indywidualnie. Słuchać tego, co mówi, wykazywać cierpliwość i zrozumienie. Dokładnie tymi standardami kierujemy się przy wykonywaniu naszych usług z zakresu rehabilitacji dla osób starszych.

® 2018 - 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone - jesiennie.pl. Stworzone przez: Paul Bystrzan
Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl