Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego od jesiennie.pl

Witamy Państwa na stronie naszej wypożyczalni łóżek i wózków inwalidzkich, w niektórych przypadkach nie musisz płacić 4.000 zł za specjalistyczne łóżko, wystarczy skorzystać z wypożyczenia!!!

Łóżka rehabilitacyjne

Kiedy osoba, którą się opiekujesz jest osobą chora-leżącą lub mobilna w sposób ograniczony

Pamiętaj! Nie musisz zakupywać łóżka rehabilitacyjnego (wyposażonego w wyciągi i barierki), czy wózka inwalidzkiego (renomowanego producenta Vermeiren)
– możesz je wypożyczyć u nas na czas rekonwalescencji osoby chorej.

Nasza oferta:

Wózek inwalidzki ręczny, lekki z możliwością złożenia i szybkiego demontażu kół czy specjalny? Rozporządzenie Ministra Zdrowia precyzuje, kto i w jakich okolicznościach może ubiegać się o refundację wózka inwalidzkiego z Narodowego Funduszu Zdrowia. Zobacz, na jaki wózek dostaniesz dotację z NFZ.

Wózki inwalidzkieŁóżka rehabilitacyjneSprzęt rehabilitacyjnyProsimy o zgłoszenie Państwa potrzeby w zakresie wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego (łóżka, wózka) korzystając z poniższego formularza, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem niezwłocznie w celu optymalnego dopasowania osprzętu rehabilitacyjnego i oferty do Państwa oczekiwań,

  Jestem zainteresowany(a) (wymagane)

  Treść zgody rodo

  Dlaczego warto?

  W momencie, kiedy na skutek zdarzenia losowego, będziemy potrzebowali wózka inwalidzkiego, nie musimy się martwić bardzo wysokimi kosztami związanymi z jego zakupem. Wypożyczenie wózka inwalidzkiego, pozwala nam za naprawdę niewielką kwotę, usprawnienie naszego poruszania się.

  Warto zwrócić też uwagę na to, że w takiej wypożyczalni mamy możliwość nie tylko skorzystania z oferty dotyczącej wózków inwalidzkich, ale też szeroko rozumianego sprzętu rehabilitacyjnego.

  Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy i w jakich okolicznościach będzie nam on potrzebny – los bywa nieodgadniony. Dla osób, które znajdą się w takiej sytuacji, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego przygotowała naprawdę atrakcyjne pod względem ceny oferty dotyczące wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego, w tym także np. łóżek rehabilitacyjnych.

  Jeśli zatem szukacie państwo najlepszych rozwiązań, dotyczących wypożyczenia szeroko rozumianego sprzętu rehabilitacyjnego, to nasza oferta skierowana jest właśnie do was.

  Bardzo zachęcamy do sprawdzenia cen wypożyczenia wózków inwalidzkich lub – jeśli jest taka konieczność – łóżek inwalidzkich.

  Nie od dziś wiadomo, że troska o nasze zdrowie powinna być na pierwszym miejscu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę! Nasz sprzęt rehabilitacyjny, z pewnością pozwoli państwu na sprawne funkcjonowanie w sytuacjach kryzysowych.

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu

   Jestem zainteresowany(a) (wymagane)

   Treść zgody rodo

   ® 2018 - 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone - jesiennie.pl. Stworzone przez: Paul Bystrzan
   Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl