Robert Zieliński

CEO/ Founder

Doświadczenie

Po ponad 20 latach doświadczenia zawodowego na różnych poziomach w organizacjach międzynarodowych w tym w Quelle, Bertelsmannie oraz pracując dla Ceva oraz współpracując z renomowanymi markami takimi jak Świat Książki, Reader’s Digest, Makro Cash & Carry, Selgros, Polkomtel, Polsat Cyfrowy, Netia, UPS, Philips, Orange, Avon, Teva, Mennica Polska zdecydowałem, o czym  tak naprawdę zawsze marzyłem, aby funkcjonować i tworzyć własne rozwiązania organizacyjne. W oparciu o zdobyty doświadczenie pracując w tych i dla powyższych organizacji, zacząłem działać samodzielnie, aby pod koniec życia powiedzieć sobie – tak,  spróbowałem! Niezależnie od ostatecznych efektów.

Wierzę jednak, że dzięki zdobytemu doświadczeniu w tych organizacjach, we wszystkich dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu, zwłaszcza tych związanej z rozwojem jak i utrzymaniem biznesu, osiągnę ostateczny sukces. W ten sukces szczerze wierzę.

W dużym stopniu to doświadczenie jest wynikiem ludzi, których spotkałem na mojej ścieżce zawodowej i chcę za to im podziękować.

Moim oraz naszym obszarem zainteresowania jest i będzie opieka nad osobami starszymi, chorymi i niesamodzielnymi w ich własnych domach. 

Kwalifikacje

W 1995 roku ukończyłem Politechnikę Poznańską Wydział Zarządzania i Marketingu, W 2001 ukończyłem studia uzupełniające z zakresu Zarządzania Logistyką. W 2002 ukończyłem kurs Bertelsmann Development Management, a w 2014 roku zostałem certyfikowanym project managerem w amerykańskim instytucie zarządzania projektami (Project Management Institute),

Wizja Opieki

Mamy wizję, iż można poprawiać, zwiększyć poziom opieki nad osobami starszymi w naszym kraju. Można spróbować wyrównać poziom standardów z krajami zachodnimi w tej dziedzinie. Wymaga to jednak wprowadzania działań w 4 kierunach:

KOMPLEKSOWOŚĆ OPIEKI

gdzie wokół opieki współpracują różni specjaliści: geriatrzy i lekarze innych specjalności, podolodzy, terapeuci zajęciowi, rehabilitanci, specjaliści od IT, czy technolodzy;

OPIEKUNOWIE

byli odpowiednio wykwalifikowani i kompetentni oraz aby byli doceniani nie tylko werbalnie, ale przede wszystkim otrzymywali godne wynagrodzenie za swoją pracę;

TECHNOLOGIA

Wdrożenie rozwiązań technicznych i technologicznych opartych o rozwiązania stosowane na Zachodzie. Systemy monitoringu pracy opiekunów, podnośniki, łatwoślizgi, lokalizatory i inne rozwiązania technologiczne obecnie powszechnie używane w krajach rozwiniętych jak telecentra wsparcia i monitorowania stanu zdrowia seniorów;

ODPOWIEDZIALNE WSPARCIE INSTYTUCJI PAŃSTWOWYCH

ostatnie, ale myślę, że najistotniejsze. Większe zaangażowania naszych instytucji państwowych, w tym samego władz samorządowych w opiekę nad seniorami. Państwo musi wygospodarować większych środków finansowych z budżetu na usługi opiekuńcze. Tak, aby usługi opiekuńcze były dostępne nie tylko dla najbiedniejszych (poprzez instytucje społeczne) albo tylko dla najbogatszych. Tych których stać na sięgnięcie do własnych środków, aby zapewnić tego typu wsparcie najbliższych.

Po usługi opiekuńcze powinni móc sięgać, osoby, rodziny stanowiące dzisiaj klasę średnią. Stanowi ona siłę pociągową dla rozwoju Polski, a których obecnie na takie usługi po prostu nie stać. Wiem bo sam zaliczam się do takiej grupy. Jeśli mamy zająć się własną pracą, budować swoje kompetencje, poprzez to pozycję Polski na świecie nie możemy zapomnieć o naszych korzeniach. Dalej najbliższych i nie możemy mieć z tyłu głowy dyskomfortu pozostawienia ich samymi sobie w zasadzie bez środków do życia i kompetentnej opieki.

Tak na prawdę to co robimy to robimy dla nich naszych dzieci i rodziców (w większości seniorów). Pamiętajmy o tym i pomyślmy, czy kiedyś, jeśli będziemy mieli to szczęście dożyć lat starości, będziemy chcieli być podobnie traktowani? z uwagi na brak odpowiednich środków na opiekę i odpowiedniego zadbania o tą część naszego życia.

Na końcu chciałbym dodać, iż wiem, że powyższa wizja to proces, to nie stanie się z dnia na dzień. Ale tak na prawdę jest to proces nieodwracalny z uwagi na to, iż standardy i różnice są dzisiaj bardzo wyraźne pomiędzy organizacją i podejściem do opieki w naszym kraju, a krajach rozwiniętych. Głęboko wierzę w tą wizję i wierzę, że za kilka lat musi się ziścić. Jako społeczeństwo po prostu nie mamy wyjścia.

Nasze Wartości

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jesiennie.pl. Głęboko wierzymy w ideę niesienia pomocy osobom starszym, chorymi i niesamodzielnym. W naszej pracy będziemy koncentrować się na wprowadzaniu wysokiej jakości standardów. Będziemy bazować na takich wartościach jak empatia, sumienność i jakość oraz będziemy bazować na naszych doświadczeń życiowych.

Trzymajcie za nas kciuki.

Więcej szczegółów odnośnie mojej osoby znajdziecie Państwo

 

® 2018 - 2024 - Wszelkie prawa zastrzeżone - jesiennie.pl. Stworzone przez: Paul Bystrzan
Developed by: bystrzan.spaceSklep Narzędzia Ogrodnicze elmal.com.pl