Robert Zieliński

CEO/ Founder

Doświadczenie

Po ponad 20 latach doświadczenia zawodowego na różnych poziomach w organizacjach międzynarodowych zdecydowałem, o czym  tak naprawdę zawsze marzyłem, o zostaniu niezależnym przedsiębiorcą. W oparciu o doświadczenie zdobyte w tych organizacjach, zacząłem pracować samodzielnie, aby pod koniec życia powiedzieć sobie – spróbowałem!

Wierzę jednak, że dzięki doświadczeniu zdobytemu w tych organizacjach, we wszystkich dziedzinach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, zwłaszcza związanej z usługami rozwoju i utrzymania, osiągnę ostateczny sukces, w który szczerze wierzę. W dużym stopniu to doświadczenie jest wynikiem ludzi, których spotkałem na mojej ścieżce zawodowej i chcę za to podziękować. Naszym obszarem zainteresowania jest opieka nad osobami starszymi, chorymi i uzależnionymi.

Zaproszenie

Marka to jesiennie.pl (co po polsku oznacza „jesienią”). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jesiennie.pl. Głęboko wierzymy w tę ideę i będziemy koncentrować się na wprowadzaniu wysokiej jakości standardów, empatii i odpowiedzialności na podstawie naszych doświadczeń życiowych. Trzymajcie za nas kciuki.

® 2018 - 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone - jesiennie.pl